Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.06.2017, 10:33

Riaditeľom divízie IT Home Creditu je Miroslav Červenka

Súčasne je novým členom top manažmentu spoločnosti. Zameria sa na implementáciu novej firemnej IT architektúry.

Riaditeľom divízie IT Home Creditu je Miroslav Červenka
Zdroj: Home Credit

Miroslav Červenka obsadzuje pozíciu riaditeľa divízie IT slovenského a českého Home Creditu a stáva sa členom top manažmentu spoločnosti. Jeho hlavnou úlohou bude rozvíjať agilné prístupy a metodiky, ktoré výrazne urýchlia IT vývoj v spoločnosti a súčasne umožnia pružne reagovať na zmeny požiadaviek v priebehu vývojového cyklu. Súčasťou tejto úlohy bude aj definovanie a zavedenie novej IT architektúry, ktorá bude odrážať rýchlo sa meniaci technologický a biznisový svet. V novovytvorenej divízii nájdu uplatnenie skúsení programátori a ďalší IT špecialisti. „V informačných technológiách musíme byť schopní rýchlejšie ako kedykoľvek predtým zavádzať nové funkčnosti a zároveň poskytovať stabilné prevádzkové prostredie. Mojou úlohou a zároveň veľkou výzvou je skĺbiť tieto protichodné požiadavky do funkčného celku," hovorí Miroslav Červenka.

Miroslav Červenka prichádza do Home Creditu zo spoločnosti Fortuna, kde viedol oddelenie vývoja biznis systémov. Väčšinu svojho profesionálneho života pôsobil vo finančných inštitúciách. Pracoval napríklad v GE Money Bank (dnes Moneta Money Bank) a ING.

Je absolventom strojníckej fakulty Vysokého učení technického v Brne, kde študoval odbor lietadlové technológie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.