29.06.2017, 15:28

Ringier Axel Springer Slovakia má nového PR manažéra

Za komunikáciu vydavateľstva je zodpovedný Peter Porubský.

Ringier Axel Springer Slovakia má nového PR manažéra
Zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia

Novým PR manažérom Ringier Axel Springer Slovakia (RAS SK) sa od 26. júna 2017 stal Peter Porubský. Bude sa naplno venovať externej, ale aj internej komunikácii spoločnosti. Agendu preberie po Martinovi Pastierovičovi, ktorý bol PR a komunikáciou dočasne poverený. Ten bude naďalej zostávať pozíciu vydavateľa pre magazínové tituly.

Peter Porubský prichádza z agentúrneho prostredia. Pred nástupom do RAS SK pôsobil niekoľko rokov ako PR konzultant v agentúrach ReputationN a Neuropea. Okrem toho má skúsenosti aj z novinárskeho prostredia a marketingu. „Po rokoch strávených v agentúrach je tu výzva pracovať pre najväčší multimediálny dom na Slovensku. Mediálna brandža sa veľmi rýchlo mení a prináša nové možnosti. Aj preto som sa rozhodol ponuku prijať. Chcem pomôcť spoločnosti rásť, ako aj posilniť jej značku na Slovensku,“ hovorí Peter Porubský, Senior PR Manager Ringier Axel Springer Slovakia.

„Vítam Petra Porubského v našom tíme. RAS SK je dlhodobým lídrom digitálneho obsahu a zároveň vydáva najčítanejší denník na Slovensku. Preto vieme aký význam má komunikácia. Verím, že nám Peter pomôže nielen pri komunikovaní súčasných aktivít, ale aj nových projektov, ktoré v blízkej budúcnosti predstavíme,“ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia. 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.