13.03.2019, 10:14

Konferencia LOTE 2019: Ako sa dá viac zarobiť vďaka prieskumu?

Dokážu prieskumy pomôcť biznisu? Dozviete sa na konferencii LOTE 2019 už 16. apríla.

Konferencia LOTE 2019: Ako sa dá viac zarobiť vďaka prieskumu?
Zdroj: archív

Michal Vyšinský a Stanka Púčková si nevedia bez čísel predstaviť svoj život. Sú to prieskumníci srdcom a dušou. Potrpia si na kvalitu odvedenej práce a veria tomu, že aj komplikované analytické témy môžu byť jasné a zrozumiteľné. Veď vo finále klient využíva prieskumy na to, aby rozumel svojej situácii a vedel sa správne rozhodnúť.  

​​Na konferencii LOTE 2019 predstavia najzaujímavejšie case studies zo slovenského trhu, s konkrétnymi číslami a príkladmi využitia prieskumu. Pretože keď podnikáte a chcete na trhu uspieť, tak by vás mali zaujímať potreby a očakávania zákazníkov. Potrebujete poznať potenciál toho, čo pripravujete a tiež je dobré správne nastaviť ceny. Vďaka Michalovi a Stanke uvidíte aj jedinečný a exaktný, dátami podložený dôkaz toho, že komunikácia funguje aj na Slovensku.

Zdroj: archív
Living on the edge (LOTE) je úspešná inšpiratívna konferencia zameraná na český a slovenský mediálny a marketingový trh, ktorá sa bude konať 16. apríla v hoteli Carlton. V prípade záujmu, registrujte sa tu. S Michalom a Stankou sa na vás tešíme v sále MARKETING!

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.