Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.08.2017, 13:38

Štartuje Hermes Komunikátor roka 2017

O tom, ktoré firmy najlepšie komunikujú so zákazníkom, sa bude rozhodovať už po štvrtýkrát.

Štartuje Hermes Komunikátor roka 2017
Zdroj: Hermes komunikátor roka 2017

Hermes Komunikátor roka ako jediný hodnotí komunikáciu inštitúcií so zákazníkom v Slovenskej republike. O najlepšie komunikujúcich inštitúciách so zákazníkom za rok 2017 rozhodnú samostatne výsledky z reprezentatívneho kvantitatívneho prieskumu, hlasovanie verejnosti a organizátor projektu spolu s odbornými garantmi.

Reprezentatívny kvantitatívny prieskum je realizovaný prieskumnou spoločnosťou MEDIAN SK v období od januára 2017 do septembra 2017 na vzorke minimálne 9 000 respondentov. O umiestení súťažných subjektov rozhodne spontánna znalosť ich komunikácie spriemerovaná s podporenou znalosťou.

„Prieskum znalosti marketingovej komunikácie, znalosti značiek a ich reklám realizujeme pre niektoré segmenty už viac ako desať rokov. Za viac ako dekádu sme neraz mali možnosť sledovať, ako jednotlivé komunikačné kampane zafungovali a teda, ako silnú priamu odozvu mali v znalosti u bežnej populácie. Nie vždy niektoré naplnili očakávania autorov a naopak niektoré mali výsledky nad pôvodné očakávania. Ako to bude tento rok, vyhodnotíme už o niekoľko týždňov,“ uviedol Mgr. Josef Fišer, obchodný a marketingový riaditeľ MEDIAN SK.

Novinkou tohto ročníka je kategória Automobily, v ktorej spoznáme najlepšie komunikujúcich z oblasti automobilového priemyslu.

O víťazoch v kategóriách: Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Telekomunikácie, Obchodné reťazce, Automobily bude rozhodovať aj verejnosť prostredníctvom internetového hlasovania na web stránke súťaže. 

„Hlasovanie verejnosti bude prebiehať od 15. septembra do 15. októbra 2017,“ doplnila Mgr. Tina Gvušč, projektová manažérka usporadúvacej agentúry 2lovebrands.

Ocenenie Cena agentúry 2017 bude udeľované za prihlásené projekty v kategóriách: Krízová komunikácia, Starostlivosť o klienta, Najlepší interiér predajného priestoru, Najefektívnejšie využitie nových médií, Inovatívny marketingový prístup, Externá komunikácia. Prihlásený môže byť každý projekt, ktorého komunikačné aktivity prebiehali najneskôr do októbra 2017.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Hermes Komunikátor roka 2017 sa uskutoční 9. novembra 2017 v Bratislave.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.