Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.08.2017, 12:08

České eventovky založili novú asociáciu. Plánujú aj vlastnú súťaž

Medzi zakladajúcich členov patrí aj CREATIVE PRO (CZ).

České eventovky založili novú asociáciu. Plánujú aj vlastnú súťaž
Zdroj: Česká eventová asociácia

Vo štvrtok 10. augusta 2017 prebehla na pražskom Žofíne zakladajúca schôdza prvej eventovej asociácie v Českej republike s názvom Česká eventová asociácia (ČEA). Informovala o tom Linda Schraggeová z CREATIVE PRO a Norbert Pýcha z Event Arena.

V tejto chvíli má združenie osem zakladajúcich členov, a to z radov popredných eventových agentúr a dodávateľov. Jedným z členov je aj CREATIVE PRO (CZ). Cieľom asociácie je predovšetkým kultivácia eventového prostredia na českom trhu, ambíciou je vytvoriť stabilnú členskú základňu, ktorá by mala mať do troch rokov 40 členov. Spolupracovať bude aj so slovenskou BTL-kou.

Zdroj: Česká eventová asociácia

​Norbert Pýcha, predseda novo vzniknutej asociácie a konateľ spoločnosti Event Arena vysvetluje, prečo asociácia vznikla. "ČEA chce byť funkčnou asociáciou, ktorá bude podporovať eventové prostredie, umožňovať stretávanie odborníkov z tejto oblasti na rôznych úrovniach, predávať skúsenosti medzi jednotlivými členmi a komunikovať smerom k odbornej verejnosti a ďalším subjektom. Viditeľným počinom bude usporiadanie Českých eventových cien."

"Verím, že sa nám spoločne podarí oblasť event marketingu naďalej rozvíjať a obohacovať a že sa naša základňa bude rýchlo rozrastať", dopĺňa Jan Kubinec, podpredseda ČEA a riaditeľ divízie prenájmov spoločnosti AV Media.

Zdroj: Česká eventová asociácia

Zakladajúci členovia:
• AV Media
• Creative Pro CZ
• Event Arena
• FiremniAkce.cz
• Fox Hunter
• MVP Events
• Quix Event
• Veletrhy Brno

Výkonný výbor:
Predseda: Norbert Pýcha - Event Arena
Podpredsedovia: Jan Kubinec - AV Media, Vít Rozehnal - MVP Events
Členovia: Tomáš Kovář - Fox Hunter, Svetlana Mečiarová, Creative Pro CZ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.