Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.09.2021, 12:37

Alza otvorila nový slovenský showroom

V doteraz najmodernejšej predajni víta zákazníkov robotický pes Dášenka.

Alza otvorila nový slovenský showroom
Zdroj: Alza

Ako informovala spoločnosť Alza, v nákupnej galérii Nivy centrum otvára svoju novú centrálu aj so showroomom. „Tešíme sa na prvých zákazníkov v našich nových priestoroch. V bezbariérovom dvojpodlažnom Showroome a na dvakrát väčšej výstavnej ploche ich čakajú tisícky produktov, od najnovších smartfónov cez vybavenie inteligentnej domácnosti až po veľkú bielu techniku. Produkty sú rozdelené do desiatok tematických zón – zóna venovaná hračkám, športovému vybaveniu, virtuálnej realite či hraniu,“ uviedla Andrea Slaná, country manažérka Alza.sk.

Zdroj: Alza
Zdroj: Alza

​Alza v novej predajni prvýkrát vôbec predstavuje tzv. AlzaWall. Ten umožní rýchle a bezkontaktné prevzatie objednávky vybraného sortimentu podobne, ako sú zákazníci zvyknutí pri AlzaBoxoch. Novej technológie sa dočkal aj bezkontaktný príjem reklamácií, ktorý Alza predstavila ako reakciu na svetovú pandémiu.

Na uloženie vráteného tovaru teraz môžu zákazníci využiť tzv. RMA Wall. Ďalšie technológie navrhnuté na mieru pre čo najrýchlejšie obslúženie zákazníkov sú ukryté v zázemí skladu. Jeho veľkosť umožnila nasadenie podobného vybavenia, aké Alza využíva vo veľkých logistických centrách.

Zdroj: Alza

Nechýba ani AlzaDrive s vlastným výrazne značeným vjazdom a parkovanie či priestranná Relax zóna s kaviarňou. Navyše budú môcť zákazníci, prvýkrát na Slovensku, vidieť robotického psa Dášenku od Boston Dynamics, ktorý sa po novom Showroome bude niekoľko dní pohybovať a vítať ich.

Zdroj: Alza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.