21.08.2017, 17:16

Hodor z Hry o tróny a doktorka Amy z Teórie veľkého tresku sa stretli v reklame

SodaStream v novom videu pokračuje v komunikácii zameranej na ekologickejšiu alternatívu výroby perlivej vody.

Hodor z Hry o tróny a doktorka Amy z Teórie veľkého tresku sa stretli v reklame
Zdroj: SodaStream.sk

Dej novej reklamy na SodaStream sa odohráva v budúcnosti, v roku 2136. Herečka Mayim Bialik, známa ako doktorka Amy Farrah Fowler zo seriálu Teória veľkého tresku, vysvetľuje žiakom zvláštne správanie novo objaveného kmeňa Človeka uťahaného (Homo schlepiens). Jeho predstaviteľom je 211 cm vysoký Ír Kristian Nairn, predstaviteľ Hodora v seriáli Hra o tróny, ktorého doktorka Amy objavila na dobrodružnej vedeckej výprave za novým ľudským druhom. Človek uťahaný je závislý na plastových fľašiach, riešením je samozrejme používať SodaStream.

SodaStream opäť spojila sily s ikonickými postavami seriálu Game of Thrones, ktoré už účinkovali vo virálnej minikampani Shame of Glory. Značka pokračuje vo svojej komunikácii zameranej na benefity výroby perlivej vody v pohodlí domova, ktorú dáva do kontrastu s nepraktickým nákupom balených vôd. Prostredníctvom spotov upozorňuje na stále rastúce zaťaženie životného prostredia odpadom z plastových fliaš a poukazuje na ekologickejšiu alternatívu výroby perlivej vody.

​Po odštartovaní kampane spoločnosť SodaStream informovala, že čelí globálnemu útoku vedenému spoločnosťou Nestlé a priemyslom s balenou vodou.

Na slovenskom trhu odštartovala SodaStream komunikačnú  kampaň koncom roka 2015, kedy predstavila svoj nový claim „Jednoducho nasýtiš a fľaše viac nevláčiš"

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.