Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
25.08.2017, 13:04

PR pre developera Blumentálu Corwin bude zastrešovať Dynamic Relations

Pre Dynamic Relations to nie je jediný klient z oblasti developerstva.

PR pre developera Blumentálu Corwin bude zastrešovať Dynamic Relations
Zdroj: Corwin

Dynamic Relations zastreší PR komunikáciu všetkých projektov skupiny Corwin. Spoločnosť si vyberala spomedzi viacerých agentúr takmer dva mesiace. Na území Bratislavy dnes firma realizuje a realizovala developerské projekty: Blumentál, EinPark, Dúbravy, Záhrady Devín a Rinzle.

„Naše podnikanie v developerstve vnímame aj ako tvorbu novej hodnoty priestoru kde sa pohybujeme. Všetky naše projekty v Bratislave prinášajú nielen maximálnu kvalitu, ale aj inovácie a nové trendy, ktoré ponúkame nielen naším priamym klientom, ale aj celej mestskej komunite. A chceme to podporiť aj kvalitnou komunikáciou. Preto sme si vybrali Dynamic Relations," povedal člen predstavenstva Corwin Roman Karabelli.

Pre Dynamic Relations to nie je jediný klient z oblasti developerstva. V prípade skupiny Corwin agentúra súhlasila aj so silným záväzkom zákazu spolupráce s inými developermi.

„Corwin je výnimočný developer a nie je to klišé. Zistili sme to počas súťaže a potvrdzuje sa to stále. Oni naozaj premýšľajú veľmi progresívne a s predstihom pred ostatnými a navyše idú do úplných mikrodetailov. Pre komunikáciu to bude veľmi zaujímavá práca“, povedal Managing Director Dynamic Relations Karol Wolf.

 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.