11.09.2017, 14:10

Hypernovu v Avione Bratislava nahradí Kaufland

Zákazníkom bude k dispozícii predajná plocha s rozlohou takmer 4 000 m2.

Hypernovu v Avione Bratislava nahradí Kaufland
Zdroj: Kaufland

Po takmer roku bude mať najväčšie nákupné centrum na Slovensku, Avion v Bratislave, nový hypermarket. Návštevníci centra budú môcť už na jeseň tohto roka nakupovať v novej predajni obchodného reťazca Kaufland.

Spoločnosť Kaufland svoju prvú predajňu v nákupnom centre otvorila v roku 2004 v OC Galéria v Košiciach, takže tento koncept predajní v nákupných centrách je nám tiež blízky. Keďže chceme byť neustále bližšie k našim zákazníkom a  spádová oblasť v tejto časti Bratislavy je pre nás atraktívna, rozhodnutie o zriadení našej prevádzky v nákupnom centre Avion bolo jednoznačné. Naši zákazníci u nás nájdu ponuku vždy čerstvého a kvalitného sortimentu. Navyše, vďaka neustálym inováciám, ktoré prinášame, zažijú zákazníci pri nakupovaní ozajstnú pohodu,“ uviedol Martin Gärtner, hovorca spoločnosti Kaufland Slovenská republika, v.o.s.

Zákazníkom bude k dispozícii predajná plocha s rozlohou takmer 4 000 m2. Vďaka novej prevádzke vznikne predbežne cca 150 nových pracovných miest.

„Sme veľmi radi, že sa spoločnosť Kaufland rozhodla umiestniť svoju prevádzku do priestorov nášho obchodného centra. Získali sme silného partnera, ktorý svojím širokým sortimentom ponúka zákazníkom všetko, čo potrebujú. Vďaka tomu si naši návštevníci budú vedieť vybaviť všetky svoje nákupy do domácnosti pod jednou strechou,“ dodala Andrea Aujeská, riaditeľka najväčšieho nákupného centra na Slovensku Avion v Bratislave.

​Nákupný priestor ponúka niekoľko noviniek, ktoré spoločnosť Kaufland postupne zavádza v rámci novej koncepcie svojich prevádzok. Zákazník sa hneď po príchode ocitne v oddelení ovocia a zeleniny. Pekáreň, ktorá je súčasťou každodenných nákupov, sa bude nachádzať hneď za týmto oddelením a k nim pribudne taktiež regál s tovarom na malý rýchly nákup. Mrazený tovar bude umiestnený priamo pri pokladniach.

Pre  lepšiu orientáciu zákazníka a priehľadnosť predajne budú jednotlivé oddelenia od seba farebne odlíšené a označené veľkými 3D nadpismi. Zákazníci budú mať pre lepší komfort k dispozícii malé nákupné košíky a 12 samoobslužných pokladní.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.