23.09.2017, 19:59

Dotcom.sk sa výrazne rozšíril

Po výdatnej tendrovej žatve pribudli do agentúry dotcom.sk nové posily.

Dotcom.sk sa výrazne rozšíril
Zdroj: Kováčová, Molnár, Pavlík, Lipková; dotcom.sk

Po výdatnej tendrovej žatve, ktorá agentúre priniesla víťazstvá v tendroch VSE/Innogy a stredoeurópsky digitál TESCO pribudli do agentúry dotcom.sk nové posily.

Na pozíciu client service directora pre klienta TESCO CE prišiel v prvej polovici roka Miroslav Chmelár, ktorý okrem pôsobenia v mediálnej agentúre MediaCom pôsobil aj ako marketingový riaditeľ spoločnosti BauMax, Hypernova či adidas.

Zdroj: Miroslav Chmelár, dotcom.sk

“Výzvu riadiť tím, ktorý nastaví a rozvinie digitálnu komunikáciu pre Tesco v Strednej Európe, som rád prijal. Po rokoch na klientskej strane v retaile a zástavke v mediálnej agentúre to považujem za prirodzený krok ako odovzdať doterajšie profesionálne skúsenosti pre ambiciózneho stredoeurópskeho klienta.” hovorí k presunu z klientskej strany na agentúrnu Miroslav Chmelár.

Okrem nového client service directora agentúru posilnili na pozíciách senior account manager aj Vít Molnár, ktorí prišiel z agentúry MADE BY VACULIK, Kristína Kováčová, ktorá pôsobila v agentúre Istropolitana Ogilvy a Stanislav Pavlík, ktorý má bohaté skúsenosti z agentúry PRimeTime a Ami Communication. Z pražskej pobočky Saatchi&Saatchi prišla Linda Lipková.

Zdroj: Kováčová, Molnár, Pavlík, Lipková

​Významné zmeny sa diali aj v pôvodnom teame agentúry. Novým Social media leadrom sa stala Slávka Barátová. Pozíciu senior account director pre hub Tesco CE zastáva Barborka Baranková a creative team leader TESCO tímu je od júna Lukáš Honz. Agentúra stále pokračuje v raste, aktuálne beží nábor pre posilnenie kreatívnych teamov.

Zdroj: Barátová, Baranková, Honz

​​“Kvalitný servis pre klientov je pre nás prioritou - aj preto padla voľba pri posilňovaní tímu na skúsených a osvedčených ľudí. Popri tom nám v agentúre vyrástli aj mladé talenty a radi sme im zverili zodpovedné pozície. Budovať si vlastný dorast je pre firmu náročné ale stále nesmierne dôležité,” zhodnotila Zuzana Zelenková, client partner agentúry.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.