Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
25.09.2017, 18:12

Poštová banka má nový koncept pobočiek. Aj s detským ihriskom

Pozrite si, ako vyzerá pobočka Poštovej banky v novom dizajne. Prvá je v Pezinku.

Poštová banka má nový koncept pobočiek. Aj s detským ihriskom
Zdroj: Poštová banka

„Nový koncept pobočiek plánujeme otvoriť aj v ďalších mestách. Napriek rozvoju digitálnych služieb klasické bankovníctvo nateraz nekončí. Len sa musí prispôsobiť novým nárokom klientov. Tie im naplníme,“ hovorí generálny riaditeľ Poštovej banky Andrej Zaťko.

​Pezinská pobočka bude, podľa jeho slov, miestom, kde budú môcť zákazníci popri vybavovaní bankových či poštových záležitostí aj zrelaxovať a zabaviť deti. V detskom kútiku nájdu šmykľavku, stolíky, malé preliezačky, knihy a hračky. V kaviarni sa budú podávať nápoje, zdravé obedy a dezerty.

„Pravidelne chceme na pobočke organizovať prednášky a workshopy na aktuálne témy pre rodiny s deťmi a spájať tak komunity. Zároveň im s našimi odborníkmi radi pomôžeme vo finančnom plánovaní ich domácich rozpočtov,“ vysvetľuje Andrej Zaťko.

„Ľudia žijú s bankou a jej službami prakticky každý deň. Keď si vyberajú peniaze z bankomatu, platia faktúry, či im zazvoní SMS správa s výplatou. Chceme byť súčasťou ich života aj počas ich návštevy našej pobočky. Dať im pohodlie a príjemný zážitok,“ dodáva hovorkyňa Poštovej banka Lýdia Žáčková.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.