Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.09.2017, 23:25

Ako uspieť na Instagrame. Radia tí najlepší: Sajfa, Rytmus, Selassie, Lucy Pug

Ponúkame tipy, vďaka ktorým získate veľa srdiečok.

Ako uspieť na Instagrame. Radia tí najlepší: Sajfa, Rytmus, Selassie, Lucy Pug
Zdroj: Instagram

Reklamná agentúra Elite Solutions sa zaoberala problematikou tvorby obsahu na Instagrame. Vyspovedala viaceré celebrity, vlogerov, fotografov, cestovateľov a umelcov, ktorí využívajú Instagram pre záľubu. Ale aj "tvrdých" hráčov, ktorí sledujú trendy a snažia sa ovládnuť túto sociálnu sieť, aby získali čo najviac followerov.

Vybraní "instagrameri" dostali zopár otázok na tému úspechu na Instagrame. Hovorili o tom, kedy publikujú svoje príspevky, či používajú filtre, či dbajú na výber hashtagov. Ponúkame vám časť ich odpovedí, kde sa vyjadrujú k tomu, čo na Instagrame odporúčajú a čo určite nie. Nezabúdajú na najlepšiu radu pre každého, kto chce túto sociálnu sieť ovládnuť. 

​Elite Solutions sa nezaoberá iba tým ako uspieť na Instagrame, ale ponúka aj rady pre značky ako čo najlepšie využiť Instagram pre svoju komunikáciu. Viac sa dozviete tu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.