Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
04.10.2021, 17:41

Avion s novou marketingovou manažérkou

Petra Vojtasová pôsobí na novej pozícii od septembra.

Avion s novou marketingovou manažérkou
Zdroj: archív

Najväčšie nákupné centrum na Slovensku Avion v Bratislave zmenilo marketingovú manažérku. Od septembra tohto roka je za marketingové kampane centra, jeho komunikáciu a brand Avionu zodpovedná Petra Vojtasová. Nová manažérka na pozícii nahradila Katarínu Michaliakovú.

„Náročné obdobie pandémie nás naučilo vo väčšej miere využívať online priestor nielen na prácu, ale aj na vzdelávanie, nákupy a zábavu. Mojím zámerom je správne nastaviť online a offline komunikáciu centra tak, aby naši zákazníci dostali čo najpríjemnejší nákupný zážitok v bezpečnom prostredí. Dôležitým cieľom nášho tímu bude v najbližších mesiacoch aj podpora našich partnerov a komunít v aktuálnej zložitej situácii,“ hovorí Petra Vojtasová, nová marketingová manažérka Avionu v Bratislave.

Petra Vojtasová sa venuje marketingu profesionálne vyše 13 rokov. Ako marketingová asistentka pôsobila štyri roky aj v nákupnom centre Avion. Jej náplňou bola na pozícii od roku 2012 až do roku 2016 koordinácia eventov, príprava marketingových plánov a stratégií aj správa sociálnych sietí centra. Následne v roku 2017 získala skúsenosti aj na pozícii senior marketingovej špecialistky v nákupnom centre Bory Mall. Od roku 2018 pôsobila ako výkonná riaditeľka v reklamnej agentúre Popcorn Advertising v Bratislave.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.