Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
23.10.2017, 10:11

Telekom štartuje televízne Vianoce. Pozrite si, ako

Vianočná kreatíva Telekomu začína naháňačkou s Petrom Saganom. Kampaň od agentúry MUW Saatchi & Saatchi štartuje zajtra.

Telekom štartuje televízne Vianoce. Pozrite si, ako
Zdroj: Telekom

Telekom odštartuje vianočnú kampaň v utorok 24. októbra 2017. O integrovanú kampaň sa postarala tradične agentúra MUW Saatchi & Saatchi a prináša už tretie Vianoce so Saganom v rade.

Dej prvého TV spotu sa odohráva v uliciach Bratislavy, kde sa kuriér na bicykli snaží s balíčkom dostihnúť trénujúceho Peťa Sagana. Podarí sa mu to až pri River Parku na nábreží, no hneď ako mu dobierku odovzdá, zistí, že aj ďalší balík je pre Sagana... a naháňačka začína opäť. „Dej má tak navodzovať prvú z vianočných propozícii Telekomu – „dvojičky“, kedy môžete obdarovať štýlovým zariadením okrem seba aj svojich blízkych,“ približuje Peter Kimijan, hovorca Slovak Telekom.

Podľa jeho slov, keďže kampaň začína pred vianočným obdobím, v prvom spote cítiť ešte jeseň a mrznúť bude až v tom záverečnom, ktorý sa objaví koncom novembra. „Vizuálnu stránku Telekom Vianoc znovu ovládla izometrická vizualita, ktorá je tentoraz ešte viac nablýskaná. Pokračovanie kampane rozbalí ďalšie TV spoty aj online rozšírenie,“ dodáva Peter Kimijan.

Vizitka kampane:

Klient: Slovak Telekom, Ivana Daučíková, Rastislav Škerko, Denisa Šindelárová
Creative Director: Jakub Kuvik
Art director: Edušo Drexler, Veronika Holaňová
Copywriter: Martin Krafčík, Andrej Hrivnák
Strategy Director: Kamil Charvát
Unit Director: Judita Horváth
Account Manager: Tatiana Hrutková
Režisér: Jan Švejkar
Produkcia: Hitchhiker Films
Mediálna agentúra: MEC Slovakia, Michal Vasilenko

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.