Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.11.2017, 21:51

Blíži sa štvrtý ročník eventového veľtrhu EventEXPO

Súčasťou bude aj odborná konferencia Live!Conference so zahraničnou účasťou špecialistov na event marketing.

Blíži sa štvrtý ročník eventového veľtrhu EventEXPO
Zdroj: EventEXPO

EventEXPO 2018 sa uskutoční 21. februára 2018, opäť v rozšírených eventových priestoroch Refinery Gallery v Bratislave. Bude to stretnutie tých, ktorí sa hýbu v svete eventov.

Odprezentujú sa tu poskytovatelia služieb v rámci event marketingu, zástupcovia eventových agentúr, hotelov, reštaurácií, dodávateľov osvetlenia, ozvučenia a konferenčnej techniky, tlačiarenských služieb, umelci, moderátori, cateringové a rentalové spoločnosti a mnoho ďalších.

"Využite možnosť vystavovať na ďalšom ročníku veľtrhu EventEXPO a rezervujte si svoje výstavné miesto ešte dnes. Spustili sme predaj výstavnej plochy", informuje Milan Kováčik, managing director agentúry PromoLand.

Zdroj: EventEXPO

​Predošlý ročník navštívilo viac ako 1500 návštevníkov a zúčastnilo sa ho viac ako 100 vystavovateľov zo Slovenska, Čiech, Maďarska a Rakúska. "Na pódiu sa odprezentovali mnohí umelci, pre ktorých máme aj v tomto ročníku pripravený priestor," doplnil Kováčik.

Cieľom veľtrhu je stretnúť sa na jednom mieste s odborníkmi, eventovými dodávateľmi a predstaviť ich ponuky. Okrem etablovaných eventových dodávateľov tu návštevníci nájdu aj nové subjekty, ktoré predstavujú svoje novinky a trendy v eventovom sektore.

Predchádzajúce ročníky eventového veľtrhu EventEXPO presvedčili návštevníkov ale aj vystavovateľov o tom, že ide o úspešný projekt, ktorý na Slovensku chýbal.

Zdroj: EventEXPO

​Súčasťou veľtrhu bude odborná konferencia so zahraničnou účasťou špecialistov na event marketing, Live!Conference. Konferencia bude prebiehať na prvom poschodí v hale A a pripravuje ju Slovenská asociácia eventových agentúr BTL-ka.

​Pre vystavovateľov majú organizátori v tomto ročníku pripravenú novinku. V prípade, že nemajú dostatok času na prípravu výstavnej plochy alebo potrebujú pomoc odborníka, partner EventEXPO im to umožní. Prostredníctvom spoločnosti Madness zabezpečia vystavovateľom eventové steny a stoly rôznych rozmerov, osvetlenie, stojany na letáky a zároveň samotnú inštaláciu.

"EventEXPO 2018 je jedinečná príležitosť odprezentovať sa na mieste, kde sa v jeden deň stretne celá eventová komunita. Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes," pozýva na podujatie Kováčik.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.