Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.11.2017, 13:26

ICCO Global Awards 2017: Nominácie majú dve slovenské PR agentúry

Jeden shortlist má agentúra Seesame. PR Clinic bojuje v kategórii Vychádzajúca hviezda roka.

ICCO Global Awards 2017: Nominácie majú dve slovenské PR agentúry
Zdroj: hkstrategies.gr

Komunikačná agentúra Seesame Communications Experts sa v aktuálnom ročníku ICCO Global Awards dostala medzi finalistov v kategórii krízová komunikácia, za prácu pre Slovenskú asociáciu poisťovní s názvom Ruky preč od mojej poistky!

„Máme zo shortlistu radosť. V roku našich 20 narodenín sme dostali aj ocenenie Consultancy of the year. Jedným z dôvodov je efektívna kombinácia kreatívy, digitálu a public affairs. A práve o tom je shortlistovaná kampaň Ruky preč od mojej poistky,“ komentuje Michaela Benedigová, šéfka agentúry Seesame.

Agentúra PR Clinic má svojho zástupcu, ako jedného z piatich nominantov, v kategórii „Rising star of the year”. Ide o Petra Steigaufa, ktorý v agentúre pôsobí na pozícii New Business & Innovation Lead.

„Manažment talentu je behom na dlhé trate, ktorý má zmysel aj v malých firmách. Nie je obvyklé, aby realizáciu strategických projektov zvládli takíto mladí manažéri. Preto nás obzvlášť teší, že dôvera, ktorú do ľudí vkladáme bez ohľadu na vek, sa vracia v podobe tohto úspechu potvrdzujúceho, že ako krajina máme svoje zaslúžené miesto na mape svetového PR,” uviedol CEO PR Clinic Juraj Danielis.

„Ide o záväzok, ktorý by som rád využil na šírenie pozitívneho povedomia a edukáciu o PR brandži na Slovensku,” hovorí Peter Steigauf.

Zdroj: PR Clinic

Peter Steigauf sa klientom PR Clinic venuje od septembra 2015, kedy do agentúry nastúpil ako PR konzultant. Jeho doterajšie profesijné skúsenosti sú spojené prioritne s mediálnym prostredím. Do oblasti PR prišiel z internetovej skupiny Azet, kde už od štúdia na strednej škole pôsobil v technologicky orientovaných médiách. 21-ročný Peter Steigauf sa aktuálne orientuje najmä na klientov z oblasti dopravy a stavebníctva. V PR Clinic je zároveň zodpovedný za precizovanie komunikačnej stratégie u nových i existujúcich klientov či interné vzdelávanie agentúrneho tímu.

Kategória ICCO Global Awards „Rising star of the year” je otvorená pre PR manažérov do 30 rokov, ktorí už svojou prácou dosiahli hmatateľné výsledky a uspeli s konkrétnymi projektami komunikácie.

Víťazi ocenení ICCO Global Awards 2017 budú oznámení na slávnostnom galavečere 29. novembra 2017 v Londýne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.