Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
01.12.2017, 12:24

Slovenská sporiteľňa ruší vianočnú kampaň. Priestor venuje Matejovi Tóthovi

Slovenského atléta už niekoľko mesiacov Svetová antidopingová agentúra podozrieva z dopingu. Za podporu fanúšikov sa chce poďakovať.

Slovenská sporiteľňa ruší vianočnú kampaň. Priestor venuje Matejovi Tóthovi
Zdroj: Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa si cení dlhoročné partnerstvo s Matejom Tóthom a verí mu aj v tejto ťažkej situácií. Rozhodla sa preto zrušiť plánovanú vianočnú televíznu kampaň a už kúpený reklamný priestor venuje Matejovi, aby mohol poďakovať všetkým, ktorí mu stále veria.

Matej dostane priestor v TV, na youtube a facebooku.

Matej Tóth mal kvôli nezrovnalostiam v  biologickom pase pozastavenú činnosť, a preto nemohol na augustových majstrovstvách sveta v Londýne obhajovať svoj titul.

„Dnes stále nevieme, ako dopadne podozrenie Mateja Tótha z dopingu. Myslíme si ale, že ak niekomu veríte, tak je dôležité stáť pri ňom aj v krízovej situácii. Je to dôležité pre neho, aj pre jeho najbližších. Matej Tóth je slušný človek, ktorý doteraz nikdy nesklamal, preto sme presvedčení, že je správne mu veriť“ povedal Štefan Máj, generálny riaditeľ Slovenskej sporiteľne a doplnil: „Ľudia na Slovensku si často málo veria. Pritom viera vo svoje schopnosti spolu s dôverou k iným, sú vo vyspelých krajinách silným zdrojom lepšieho spoločenského života, aj osobného šťastia.“  

„Som hrdý a šťastný, že sme našu dlhoročnú spoluprácu so Slovenskou sporiteľňou posunuli o ďalší krok. Keď mi bol predstavený koncept kampane, neváhal som ani sekundu. Páči sa mi myšlienka a spôsob komunikácie kampane. Verím, že sa nám spoločne podarí aj v bežných ľuďoch vzbudiť vieru v samých seba. Týmto chcem poďakovať vedeniu mojej banky, ale aj bežným ľuďom za obrovskú dôveru,“  povedal Matej Tóth.

Mateja Tótha uvidíte v televízii a na sociálnych sieťach 1. decembra do 7. januára. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.