Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
19.10.2021, 18:00

Union poisťovňa predstavuje nové logo

Komerčnú aj zdravotnú poisťovňu zastreší po novom jednotné zelené logo s novým typom písma.

Union poisťovňa predstavuje nové logo
Zdroj: TASR

Poisťovňa Union sa po mnohých rokoch rozhodla pre novú spoločnú verziu loga pre Union poisťovňu a Union zdravotnú poisťovňu.

„My v Unione máme radi pozitívne zmeny a aj preto sme sa po mnohých rokoch rozhodli posunúť vpred,“ píše poisťovňa v oficiálnom oznámení. Obe spoločnosti, komerčnú aj zdravotnú poisťovňu, zastreší po novom jednotné logo s novým typom písma. „Vybrali sme si zelenú farbu, ktorá má evokovať pokoj a rozvahu, ale aj optimizmus a nadšenie s ktorým sa staráme o všetkých našich klientov bez rozdielu. Nové logo je modernejšie a symbolizuje našu motiváciu neustále prinášať pozitívne zmeny pre Vás, našich klientov,“ dodáva poisťovňa.

Zdroj: Union

Poisťovňa postupne aktualizuje logá vo všetkých systémoch a grafických materiáloch. Všetky už vystavené platné dokumenty (zmluvy a pod.), s pôvodnou verziou loga zostávajú naďalej platné a nie je potrebné ich aktualizovať na nové logo.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.