Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
21.10.2021, 15:01

Profesia baví novou reklamou. Je od TRIAD-u

Pracovný portál novou kampaňou dáva do pozornosti vylepšený formulár na životopisy.

Profesia baví novou reklamou. Je od TRIAD-u
Zdroj: archív

Prednedávnom sme vás informovali, že Profesia má novú kreatívnu agentúru. V tendri si vybrala TRIAD, predstavujeme výsledok novej spolupráce.

Úlohou agentúry bolo vymyslieť komunikáciu na nový nástroj najväčšieho pracovného portálu. „Od agentúry sme chceli, aby vymyslela kampaň na vynovený a vylepšený formulár na cévečká, s ktorým si svoj životopis každý vykliká rýchlo, ľahko a s radosťou, a toto nie sú len marketingové reči,“ hovorí Martina Hatňanková z Profesie. 

V Profesii totiž veria, že životopis je jeden z top dokumentov, ktorý ovplyvňuje to, čomu sa v živote venujeme a zároveň vedia, že dobrý životopis môže mať každý. 

Ako sme už napísali, kampaň pripravila agentúra TRIAD. Ústrednou postavou je hrdinka, ktorá sa rozhodne vyskúšať si zoskok z lietadla s padákom. „Hlavná hrdinka spotu je herečka Viktória Hodvan, ktorá natáčací deň zvládla ako absolútna profesionálka. Vyhodili sme ju z lietadla, prebúrali sme s ňou strop a nakoniec s úsmevom a bezpečne dosadla na stoličku pred HR špecialistu,“ priblížila natáčanie Anička Olvecká z TRIAD-u.

O natáčanie sa postarali šikovní ľudia z Reversu, na režisérsku stoličku si sadol Peter Ehrenberger. Mediálne kampaň zastrešil Performics.

Vizitka kampane:

Klient: Profesia
Kreatívna agentúra: TRIAD
Stratégia: Michaela Martonová
Creative Director: Matúš Hliboký
Copywriter: Zuzana Martiniaková
Account: Martin Pajerský
Art Director: Tomáš Skica Bánik, Peter Baslík
Režisér: Peter Ehrenberger

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.