Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.10.2021, 11:53

FLEMA Media Awards sú rozdané. Ocenenie získali aj dve slovenské agentúry

Z úspechu sa tešia THIS IS LOCCO a Wavemaker Slovakia.

FLEMA Media Awards sú rozdané. Ocenenie získali aj dve slovenské agentúry
Zdroj: FLEMA Media Awards

Súťaž FLEMA Media Awards každoročne oceňuje inovatívny a kreatívny prístup v mediálnom plánovaní. Agentúry sa ocenení dočkali v Prahe v štvrtok večer, pričom sa darilo aj dvom slovenským kampaniam.

Bejby Blue pokračuje po Zlatom klinci a Golden Drum v zbieraní úspechov. Tentoraz sa agentúra THIS IS LOCCO a klient Tatra banka môžu tešiť z ceny za Najlepšie využitie influencera.

Wavemaker Slovakia získal už tretíkrát ocenenie v kategórii Najlepšie využitie dát, pričom tento rok išlo o kampaň vytvorenú v spolupráci so Screenstein pre Slovenskú sporiteľňu - Aj ľudia ako vy investujú. V práci agentúra využila vlastné dáta o existujúcich klientoch a následne cielenými banermi privádzala potenciálnych zákazníkov do bankovej aplikácie George.

Mediálnym partnerom súťaže bol portál Mediaguru, ktorý informoval, že Grand Prix získal český TRIAD vďaka práci IKEA - Za bezpečný domov. Agentúra taktiež získala titul Inovatívny autor a Inovatívnym zadávateľom sa v súťaži stal Plzeňský Prazdroj.

"Tento rok nás veľmi pozitívne prekvapila kvalita súťažných prác. V niektorých kategóriách bolo naozaj ťažké vybrať víťaza. Hlasovanie bolo extrémne tesné a niektoré kampane by sa určite nestratili ani na medzinárodných súťažiach," vyjadril sa Hynek Cimoradský, managing director organizujúcej spoločnosti Flemedia.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.