Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.10.2021, 15:31

Portál Ads of the World zverejnil dve práce agentúry Darwin and the Machines

Ide o reklamy pre klientov Bildu a Kickresume.

Portál Ads of the World zverejnil dve práce agentúry Darwin and the Machines
Zdroj: Youtube

Stránka Ads of the World je známa tým, že každodenne vyberá a uverejňuje najzaujímavejšie reklamy z celého sveta. Tento týždeň si všimla hneď dve práce od slovenskej agentúry Darwin and the Machines, ktoré boli zároveň ocenené na Zlatom klinci.

Ako prvú portál uverejnil reklamu pre medzinárodného klienta Bildu. Zameriava sa na malých podnikateľov a živnostníkov, ktorí sa snažia naplno rozbehnúť svoj biznis. Kampaň bola okrem Slovenska nasadená napríklad aj v Austrálii či Škandinávii.

Hneď za tým figuruje spot pre spoločnosť Kickresume, pričom kampaň bola určená pre severoamerický trh. Online nástroj firmy pomáha vytvárať pútavé CV, a urýchľuje tak získanie zamestnania. Aj v tejto práci sú výrazné brand kódy, ktoré agentúra vytvorila spoločne so štúdiom GoBigname.

Doteraz sa na portáli objavili práce aj ďalších slovenských agentúr, vrátane Elite / Monday Lovers, MUW Saatchi & Saatchi, MADE BY VACULIK či Istropolitany Ogilvy. Celý zoznam nájdete tu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.