Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.02.2018, 15:39

Metro otvorilo kútiky Zdravá cesta

Veľkoobchodný reťazec týmto krokom reaguje na nové trendy v zdravom životnom štýle.

Metro otvorilo kútiky Zdravá cesta
Zdroj: Metro

Už všetky veľkoobchodné predajne METRO na Slovensku otvorili kútiky Zdravá cesta pre tých, ktorým záleží na zdravej strave a radi nakupujú v súlade s novými trendmi na trhu.  

Pre kútik Zdravá cesta sa METRO rozhodlo vzhľadom k novým trendom na trhu. Cieľom bolo rozšíriť sortiment a prezentovať všetky výrobky zdravej a špeciálnej výživy na jednom mieste, aby ich zákazník nemusel hľadať po celom obchode,“ uvádza Jan Žák, generálny riaditeľ  spoločnosti METRO Slovensko.

​Ako informoval reťazec, zákazníci v kútikoch nájdu viac ako 500 výrobkov z oblasti racio, bio, raw, bez cukru, lepku či laktózy, k dispozícii sú na pultoch a tiež v chladiacich boxoch. Polovica produktov je úplnou novinkou v oblasti zdravej výživy. Medzi ponúkané výrobky patria rôzne druhy sušienok, tyčiniek, olejov, ghee maslo, ryža, strukoviny, pekárenské výrobky, cestoviny, múky, výrobky na pečenie,  müsli, ale aj čipsy či čokoláda. Tiež menej tradičné druhy mlieka a džúsy, pivá či zdravé detské výživy.

​Približne 170 výrobkov pochádza od slovenských dodávateľov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.