Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.02.2018, 14:14

Združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia povedie Miroslav Pagáč

Na pozícii nahradí Michala Žatkuliaka.

Združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia povedie Miroslav Pagáč
Zdroj: Archív Stratégie

Vo februárovom hlasovaní rozhodla Správna rada IAB Slovakia o novom predsedovi, ktorým sa stal Miroslav Pagáč z agentúry Zenith. Na tejto pozícii nahradil Michala Žatkuliaka, ktorý v januári ohlásil odchod zo spoločnosti Ringier Axel Springer.

​Po prvýkrát povedie najväčšie digitálne združenie na Slovensku IAB Slovakia zástupca z agentúrneho prostredia. Miroslav Pagáč zastáva v súčasnosti funkciu Digital Director agentúry Zenith, v ktorej pôsobí už ôsmy rok.

Miroslav Pagáč, predseda Správnej rady IAB Slovakia: „Teším sa z dôvery, ktorú do mňa vložili členovia Správnej rady a verím, že rok 2018 bude pre naše združenie minimálne tak úspešný ako ten predošlý. Chystáme novinku v segmente vzdelávania, nakoľko stále vnímame silný nedostatok skúsených pracovných síl či už na strane agentúr ako i médií. S vyššie spomínaným vzdelávacím projektom bude spojená aj certifikácia a verifikácia  vedomostí a zručností z oblasti digitálneho marketingu. Verím, že už čoskoro zverejníme viac informácií o plánovanom projekte."

Správna rada odhlasovala aj druhého podpredsedu, ktorým sa stal Matej Kolarovský z agentúry GroupM. Nahradil na tejto pozícii Pavela Zajceva, ktorý ukončil svoje pôsobenie v News and Media Holding.

Funkčné obdobie súčasnej Správnej rady je stanovené do januára 2019, kedy sa budú na valnom zhromaždení združenia konať nové voľby.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.