12.02.2018, 14:52

Kinder má 50 rokov

Ako súčasť kampane spoločnosť ponúkne špeciálnu edíciu výrobkov Kinder.

Kinder  má 50 rokov
Zdroj: Kinder

Značka Kinder spoločnosti Ferrero tento rok oslavuje svoje narodeniny.  Už 50 rokov ho obľubujú malý aj veľký milovníci čokolády. Kinderko oslávi päťdesiatiny špeciálnym narodeninovým logom, ktoré sa objaví na výrobkoch.

Zdroj: Kinder

​Kampaň k oslavám jubilea bude počas celého roku 2018 prebiehať v miestach predaja, prostredníctvom TV reklamy, online formátov a sociálnych sietí. K dispozícii bude takisto špeciálna edícia výrobkov Kinder.

​​Príbeh Kinderka

Príbeh značky Kinder začína v roku 1968 v malom talianskom meste Alba. Práve tu sa zrodila myšlienka, z ktorej vznikla značka Kinder, tak ako ju poznáme dnes. Michele Ferrero chcel vytvoriť čokoládu určenú pre deti, v ktorej bude viac mlieka a menej kakaa a ktorú by milovali deti aj ich mamičky.

Odvtedy prišla značka Kinder s receptúrami, ktoré si obľúbili deti aj ich rodičia, a ktoré sú postavené na všetkom dobrom, čo mlieko zabalené do malých porcií môže ponúknuť.

V súčasnosti je značka Kinder dostupná v 125 krajinách sveta a oslavuje už 50. narodeniny s milovníkmi čokolády.  

K neodmysliteľným výrobkom značky patrí napríklad vajíčko s prekvapením Kinder Surprise, Kinder Chocolate alebo Kinder Bueno a mnoho ďalších dobrôt.

Zdroj: Kinder

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.