Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
07.03.2018, 13:33

Agentúra CREATIVE PRO Group bodovala na Eventexe

Prihlásené projekty získali ocenenie v troch kategóriách.

Agentúra CREATIVE PRO Group bodovala na Eventexe
Zdroj: CREATIVE PRO

Utorkový online galavečer Eventex Awards sa tento rok skončil pre CREATIVE PRO group viac ako víťazne. Ich prihlásené projekty zabodovali v troch kategóriách

CREATIVE PRO group získalo 1.miesto v kategórii Best Brand Engagement Event s projektom The Grand Journey pre klienta Bombay Sapphire (PL):

Druhým ocenením je 3. miesto v kategórii Best Campaign Event s projektom From Košice to the world in 80 hours pre klienta Medzinárodné letisko Košice (KE):

Tretia cena, na ktorú sú všetci patrične hrdí, patrí projektu The Grand Journey, ktorá si odniesla ocenenie za The Best Event celého galavečera.

Zdroj: CREATIVE PRO
Zdroj: CREATIVE PRO

​Country manager CREATIVE PRO PL Tomasz Piekarski po získaní ocenenia povedal: „Máme to! Ďakujem všetkých ľuďom, ktorí sa podieľali na tomto projekte. Bez nich by to nebolo možné.“

CREATIVE PRO ako fullservisová eventová & live marketingová agentúra vznikla v roku 2003 v Slovenskej republike. Momentálne okrem Slovenskej republiky spolupracuje cez svoje zastúpenia aj na českom, maďarskom a poľskom trhu.

Ocenenie Eventex Awards udeľuje každoročne ocenenia v oblasti event professionals, meeting planners, promoters and live communication professionals a zároveň oceňuje vrchol ich úspechov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.