Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
19.03.2018, 18:25

Fusakle otvárajú prvú predajňu. Bude v Auparku

Čisto slovenská záležitosť prichádza do nákupného centra.

Fusakle otvárajú prvú predajňu. Bude v Auparku
Zdroj: Fusakle

Slovenský projekt Fusakle.sk otvára svoj showroom a prvú predajňu v bratislavskom Auparku. Okrem e-shopu budú mať zákazníci možnosť navštíviť kamennú predajňu, kde nebudú dostupné len ponožky, ale aj ďalší tovar, pochádzajúci takisto zo Slovenska.

Zdroj: Fusakle

​So slovenským rukopisom si môžu zákazníci okrem ponožiek kúpiť aj tričká, čiapky, tašky a ďalšie doplnky. Fusakle tak otvárajú unikátny priestor pre tvorbu slovenských tvorcov. 

Predajňa bude otvorená od štvrtku 22. marca 2018.

O Fusakle.sk

Slovensko malo v minulosti silný textilný priemysel a mnoho ľudí vlastnilo pletacie stroje na ponožky. Tak vznikla myšlienka vytvoriť originálne slovenské Fusakle. Úspech na seba nenechal dlho čakať a mladá značka sa okamžite stala stálicou rôznych marketov, trhov a rínkov. Okrem toho sa Fusakliam v krátkom čase podarilo rozšíriť svoje produkty do rôznych predajných sietí – Bepon, Ozeta, Otto Berg a Martinus.

Slovákom prirástli k srdcu aj vďaka úspešným kolekciách venovaným Vysokým a Nízkym Tatrám. Rovnako obľúbená je aj kolekcia ľudových vzorov zo rozmanitých kútov Slovenska, ktorá vznikla v spolupráci s Beponom. Fusakle sa s novou kolekciou snažia prichádzať každú sezónou a na pulty sa už čoskoro dostane jarná kolekcia. Ich portfólio nateraz uzatvárajú športové, detské a oblekové kúsky.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.