Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.04.2018, 13:09

Slovensko má na súťaži SABRE Awards EMEA osem shortlistov

Päť z nich si pripísal Seesame.

Slovensko má na súťaži SABRE Awards EMEA osem shortlistov
Zdroj: holmesreport.com

Najviac šancí na zisk prestížneho ocenenia SABRE Awards EMEA 2018 bude mať zo Slovenska tento rok komunikačná agentúra Seesame. Do finále sa prebojovala až v piatich kategóriách. Mená víťazov sa dozvieme na slávnostnom ceremoniáli v Amsterdame, 23. mája 2018.

SABRE Awards je celosvetová branžová súťaž, ktorú vedie rešpektovaný analytik Paul Holmes. V regionálnom kole EMEA bolo podaných viac než 2 500 prihlášok, ktoré posudzovali štyri desiatky porotcov z celej Európy, uznávaných expertov v oblasti marketingu, PR a Public Affairs.

V takmer stovke shortlistovaných kampaní majú svoje projekty tri agentúry zo Slovenska. Najviac, päť, ich aj tento rok získala agentúra SEESAME Communication Experts.

Michaela Benedigová, Managing Director & Partner Seesame hovorí: „Potvrdzuje sa, že tak zákazníci, ako aj porotcovia na medzinárodných súťažiach na značkách čoraz viac oceňujú ich angažovanosť a odvahu vystúpiť zo svojej bezpečnej zóny. To je príklad kampane Youtuberi bojujú proti falošným správam pre GLOBSEC Policy Institute alebo kampane Sloboda nie je (stále) samozrejmosť pre spoločnosť O2, na ktorej sme sa podieľali s ďalšími dvomi agentúrami zo Slovenska a Českej republiky.“ Okrem vlastných nominácií môže Seesame tešiť aj úspech partnerov z medzinárodnej siete nezávislých agentúr PROI, ktorá dohromady získala dvadsať nominácií. 

Shortlisty pre SEESAME Communication Experts podľa kategórií:

Central Eastern Europe

Youtuberi bojujú proti falošným správam pre GLOBSEC Policy Institute

Corporate Social Responsibility

Sloboda nie je (stále) samozrejmosť pre O2 Česká republika a Slovensko spolu s agentúrami Triad Advertising a FleishmanHillard (CZ)

Marketing to Women

Ako Baťa našiel Popolušku pre klienta Baťa

Professional Service Firms

Recept Henklu: Ako sa stať najzamestnávateľom pre Henkel Slovensko

Telecommunications 

Sloboda nie je (stále) samozrejmosť pre O2 Česká republika a Slovensko spolu s agentúrami Triad Advertising a FleishmanHillard (CZ)

SKPR STRATEGIES získala dva shortlisty, PR Clinic, PR.KONEKTOR s THE HIVE po jednom shortliste s týmito prácami:

Central Eastern Europe

The Desire To Win Has No Limits – Special Olympics Slovakia s SKPR STRATEGIES

Employer Branding

Unboxing Amazon—Amazon Slovakia s SKPR STRATEGIES

Real Estate and Construction

The Way is the Goal: Frankly on Construction—ZSPS s PR Clinic Slovakia

Seesame je jednou z najväčších komunikačných agentúr na Slovensku a Agentúrou roka 2017 vo východnej Európe podľa hodnotenia The Holmes Report.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.