Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.04.2018, 12:48

02 pripravilo v spolupráci s Matejom Tóthom Športovú Akadémiu

O2 tak nadväzuje na úspešné projekty z minulého roka a spája ich pod spoločnú platformu O2 Dobrá vec.

02 pripravilo v spolupráci s Matejom Tóthom Športovú Akadémiu

O2 Športová akadémia Mateja Tótha sa uskutoční už druhýkrát. Športovec sa v nej venuje športovej príprave mladej generácie, v čom mu pomáha  spoločnosť O2, ktorá sa stala generálnym partnerom akadémií a v rámci platformy Dobrá vec  umožní vznik  Športových akadémií na ďalších 40 základných školách,  a to na celý školský rok zadarmo. 

Cieľom Akadémií je naučiť deti správne a s radosťou športovať, a to na základe vlastnej prepracovanej metodiky.  Do procesu sú okrem vyškolených trénerov zapojení najbližší Matejovi spolupracovníci, fyzioterapeuti a aj detská psychologička.

V spote promujúcom projekt sa objavil Matej Tóth ako hráč tenisu, basketbalu a ďalších športov. Vyzýva nadšencov športu, že ani on nevie všetko, ale dokáže zistiť, na aký šport majú talent záujemcovia. 

„Počas necelého roka existencie O2 ŠAMT v  Akadémii športuje viac ako 1200 detí v 70 tréningových skupinách. Záujem o tento druh prípravy detí na športovanie je obrovský a je predpoklad, že od nového školského roka tieto počty rapídne narastú“, hovorí o Akadémiách ich riaditeľka Mária Bedleková.

Marketingová manažérka spoločnosti O2 Slovakia, Michaela Sakálová hovorí: „cieľom O2 ŠAMT je budovať v  deťoch pozitívny vzťah k športu a v rámci kvalitnej všeobecnej športovej prípravy odhaliť, na čo majú talent. Do projektu chceme zapojiť širokú verejnosť, ktorá bude mať možnosť hlasovať za Dobrú vec a to zriadenie 40 Akadémií na konkrétnych školách.“ 

Platforma Dobrá vec od O2 taktiež ponúka možnosť vyhrať motivačnú Roadshow pre stredné školy, ktorej cieľom je prostredníctvom silných ambasádorov mladých ľudí motivovať k tomu, aby sa nebáli ísť vlastnou cestou za svojimi snami.

O2 tak tento rok nadväzuje na úspešné projekty z minulého roka a spája ich pod spoločnú platformu O2 Dobrá vec. Vďaka nej si základné a stredné školy po celom Slovensku budú môcť zasúťažiť o získanie jednej zo 40 Športových akadémií a 24 Roadshows  na svojej pôde.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.