Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.04.2018, 12:23

Sabre Awards EMEA: Slovenský Seesame má opäť nomináciu na Agentúru roka 2018

O titul PR agentúry roka 2018 vo východnej Európe bojuje Seesame už druhýkrát. Minulý rok premenil nomináciu na víťazstvo.

Sabre Awards EMEA: Slovenský Seesame má opäť nomináciu na Agentúru roka 2018

V polovici apríla Stratégie informovali o úspechu slovenských agentúr, ktoré v súťaži Sabre Awards EMEA 2018 získali spolu osem shortlistov.

Aktuálne súťaž zverejnila aj nominácie na titul PR agentúra roka 2018 vo východnej Európe (Eastern Europe PR Consultancies of the Year 2018).

​Rovnako ako v minulom roku, aj v roku 2018 sa medzi piatich finalistov dostala komunikačná agentúra Seesame Communication Experts, ktorá už v tomto ročníku súťaže bojuje s piatimi shortlistami. V kategórii Agentúra roka 2018 sú jej konkurentami agentúry Ewing Public Relations z Českej republiky, sieť Grayling a spoločnosť United Partners z Bulharska.

„Nomináciu vnímam ako ocenenie základných pilierov, na ktorých stojí náš biznis model. Komunikácia musí byť podľa nás v prvom rade zmysluplná a to tak smerom k zákazníkom, ako aj voči podnikateľskému prostrediu a spoločnosti, v ktorej firma pôsobí. Veríme, že biznis ciele sú rovnako dôležité, ako úprimnosť, etika a transparentnosť. Tieto hodnoty nám pomohli vybudovať si dlhodobé vzťahy s našimi klientmi aj povesť na trhu. Dnes, keď majú značky čoraz väčšiu zodpovednosť aj v pálčivých celospoločenských témach, vnímam tieto hodnoty ako ešte dôležitejšie,“ hovorí Michaela Benedigová, Managing Director & Partner SEESAME Communication Experts.

Tím agentúry Seesame

Zdroj: Seesame

​Ocenenie The Holmes Report's Agency of the Year sa považuje za najvýznamnejšiu referenciu výkonnosti PR agentúry v regióne.

Seesame je jednou z najväčších komunikačných agentúr na Slovensku a Agentúrou roka 2017 vo východnej Európe, podľa spomínaného hodnotenia The Holmes Report.

Slávnostné vyhlásenie cien EMEA SABRE Awards 2018 sa bude konať 23. mája 2018 v Amsterdame.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.