Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.05.2018, 09:25

MADE BY VACULIK má Terno

Agentúra bude zastrešovať nadlinkovú, podlinkovú a online komunikáciu.

MADE BY VACULIK má Terno
Zdroj: MADE BY VACULIK

Agentúra MADE BY VACULIK zvíťazila v tendri na kreatívnu agentúru pre sieť predajní potravín TERNO. Agentúra uspela v konkurencii ďalších štyroch reklamných agentúr a bude pre klienta zastrešovať nadlinkovú, podlinkovú a online komunikáciu. 

„Z víťazstva v tomto tendri sa veľmi tešíme. Vždy máme radosť, keď nadšenie, s akým pristupujeme k briefu, má zmysel a pozitívne to vidí aj klient. Možnosť zastrešovať značku lokálne po strategickej aj kreatívnej stránke nám veľmi vyhovuje. Skrátka, veríme, že potraviny TERNO zasýtia náš hlad po čerstvých nápadoch," hovorí o novom klientovi Peter Ižo, Creative Director MADE BY VACULIK.

V rámci tendra pre značku TERNO sme sa rozhodli pre agentúru MADE BY VACULIK, nakoľko prišli s najkvalitnejšou dlhodobou kľúčovou kreatívnou ideou spolu s znými konceptami komunikácie. Tie sa dajú takmer bez obmedzenia rozvíjať, čo je nevyhnutné v mci maloobchodu. Oslovila nás tiež vysoká profesionalita, nadšenie a nasadenie celého tímu,“ vyjadrila sa na margo tendra Anna Buzinkay, marketingová a PR riaditeľka spoločnosti Terno. 

Terno spolupracovalo od roku 2013 s agentúrou Muw Saatchi&Saatchi, prvé ovocie spolupráce s agentúrou MADE BY VACULIK uvidíme na jeseň.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.