Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.05.2018, 09:47

Trofej pre najužitočnejšieho hokejistu MS 2018 navrhla ŠKODA Design

Rovnako ako dizajn vozidiel značky ŠKODA, aj sklenená trofej má kryštalické prvky, ktoré sú inšpirované umením českých výrobcov krištáľového skla.

Trofej pre najužitočnejšieho hokejistu MS 2018 navrhla ŠKODA Design
Zdroj: Škoda Auto Slovensko

Trofej najužitočnejšiemu hráčovi IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2018 v Dánsku odovzdá po finálovom zápase predseda predstavenstva spoločnosti ŠKODA AUTO Bernhard Maier. Exkluzívna trofej z krištáľového skla prvýkrát nesie označenie „designed by ŠKODA Design.

Ako informovala spoločnosť ŠKODA Auto Slovensko, umelecky spracované ocenenie vzniklo v Čechách. Spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a je poctou dlhej histórii českého umenia výroby krištáľového skla. Trofej je 33 centimetrov vysoká, 21,5 centimetrov široká a váži 7 kilogramov. Zaujímavú kryštalickú štruktúru možno nájsť aj na modeloch značky ŠKODA - napríklad na svetlometoch alebo zadných skupinových svetlách.

ŠKODA sa v úlohe oficiálneho hlavného sponzora IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji angažuje už od roku 1993. Rok predtým česká automobilka svetovému šampionátu prvýkrát poskytla oficiálne automobily. Na IIHF Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Dánsku je tak značka ŠKODA zastúpená už dvadsiaty šiesty raz. ŠKODA sa pritom zapísala do histórie: V roku 2017 Guinessova kniha rekordov obnovila zápis za celosvetovo najdlhší hlavný sponzoring MS v dejinách športu. Vlani zároveň spoločnosť ŠKODA AUTO partnerstvo s IIHF predĺžila do roku 2021.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.