Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.05.2018, 14:06

MADE BY VACULIK s ďalším novým klientom

Po Terne a Unione získala agentúra developerskú spoločnosť CRESCO GROUP.

MADE BY VACULIK s ďalším novým klientom
Zdroj: MADE BY VACULIK

Agentúre MADE BY VACULIK sa tento rok v získavaní nových klientov darí. Po víťaznom ťažení v tendri pre Terno aj Union získala agentúra ďalšieho klienta - developerskú spoločnosť CRESCO GROUP. Agentúra sa bude starať jednak o samotnú značku CRESCO GROUP, ako aj o jednotlivé jej projekty, pričom bude mať na starosti najmä ATL a BTL komunikáciu. 

“MADE BY VACULIK má mimoriadne bohaté skúsenosti v tejto oblasti a sme radi, že nám klient dôveruje. Tešíme sa na túto výzvu i na príležitosť opäť dokázať našu kompetenciu v oblasti developerských projektov,” hovorí o novinke Zuzana Ďurčeková, Managing Director.

„Sme veľmi radi, že môžeme našu značku CRESCO GROUP spojiť so značkou MADE BY VACULIK, ktorú považujeme za špičkovú a veríme, že nám tento výborný tím ľudí pomôže najmä v strategických otázkach budovania našej marketingovej komunikácie,“ tvrdí Ján Krnáč, výkonný riaditeľ CRESCO GROUP

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.