Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
12.06.2018, 09:59

Šéfka J&T Banky Bratislava Macaláková je v predstavenstve banky

Zodpovedná bude za správu slovenského úseku banky a celkovo za oblasť informačných technológií.

Šéfka J&T Banky Bratislava Macaláková je v predstavenstve banky
Zdroj: J&T Banka

Riaditeľka J&T Banky Bratislava Anna Macaláková sa od pondelka 11. júna stáva členkou predstavenstva J&T Banky. V rámci predstavenstva bude zodpovedná za správu slovenského úseku banky a celkovo za oblasť informačných technológií.

Macaláková pracuje v J&T Banke od roku 2006, prakticky od ukončenia štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Od tej doby prešla niekoľko pozícií. Od roku 2009 pôsobila ako riaditeľka súkromného bankovníctva na Slovensku, po vzniku nového segmentu Komfort bola poverená jeho vybudovaním. Od roku 2013 je prokuristkou banky a súčasne dostala na starosť vytvorenie lojality klubu Magnus. V roku 2015 sa stala riaditeľkou slovenskej pobočky J&T Banky.

J&T Banka patrí do finančnej skupiny J&T a poskytuje okrem súkromných bankových služieb aj špecializované financovanie v oblasti realít a podnikových akvizícií. Do bankového holdingu J&T Finance Group patrí okrem českej J&T Banky aj jej slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank AO, J&T Bank a Trust so sídlom na Barbadose, J&T Banka v Chorvátsku alebo slovenská Poštová banka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.