Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.06.2018, 22:00

Toto sú najlepšie produktové novinky 2018, ktoré vybrali Slováci

Slovenskí spotrebitelia vybrali najlepšie novinky z kozmetiky, chipsov či alkoholu.

Toto sú najlepšie produktové novinky 2018, ktoré vybrali Slováci

7. ročník programu Voľba spotrebiteľov - Najlepšia novinka, ktorý každoročne oceňuje produktové novinky a inovácie na slovenskom trhu, pozná víťazov.

O získanie titulu malo v tomto roku záujem vyše 70 nových a inovovaných výrobkov. Tie sa uchádzali o priazeň spotrebiteľov v 16 potravinárskych a 9 nepotravinárskych kategóriách. 

Základom pre udelenie ocenenia sa stali výsledky exkluzívneho výskumu, ktorý uskutočnila agentúra Nielsen. Do výskumu sa zapojila reprezentatívna vzorka dvetisíc slovenských respondentov. Cieľom bolo zistiť, ktorý z výrobkov v každej kategórii považujú spotrebitelia za najlepší.

​​Výrobcovia a distribútori prihlásili do programu svoje inovácie z oblasti rýchloobrátkového tovaru, doplnkov stravy a OTC produktov (s výnimkou tabakových výrobkov), ktoré boli na slovenský trh uvedené v období od januára 2017 až do konca mája 2018.

Program vyhlasuje spoločnosť Atoz Marketing Services.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.