Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.06.2018, 13:37

Vilo Šedivý posilní kreatívu 2CREATE

Prichádza z agentúry JandL.

Vilo Šedivý posilní kreatívu 2CREATE
Zdroj: Stratégie

Novou posilou kreatívneho tímu agentúry 2CREATE sa stal skúsený copywritter Viliam Šedivý. Doteraz pracoval v agentúre JandL pre klientov ako COOP či Wüstenrot.

"V 2CREATE je kopec skvelých ľudí, ktorí fungujú ako výborne zohratý team. V uvoľnenej rodinnej atmosfére, ktorá tu vládne, je radosť byť kreatívcom. Teším sa na všetky budúce projekty, ” opisuje svoje nové pôsobenie Šedivý.

"Vilo je nielen skúsený profík, ale aj vynikajúci človek, ktorý nám dokonale zapadol do tímu. V 2CREATE pracuje na kreatívnych konceptoch pre viaceré značky, ale od začiatku je dôležitou posilou aj silne sa rozvíjajúcej contentovej platformy agentúry,” dodáva Martin Porada, CEO

Potom, čo sa agentúra 2CREATE stala v roku 2013 najrýchlejšie rastúcou reklamnou agentúrou na Slovensku (podľa TAAS), stále kontinuálne rastie. Už 4 roky po sebe zaznamenali dvojciferný rast (zdroj: FINSTAT). V najbližšej dobe budú rozširovať tím o nových kolegov na pozíciach social a chcú posilniť aj digitálne a offline accountské oddelenie.  

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.