Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.06.2018, 17:35

Tesco ft. Šorty prinášajú letný hit ku grilovačke

Letnou BBQ pesničkou sa Tesco rozhodlo spojiť krajiny strednej Európy do jedného projektu. Pozrite si videoklip v 4 jazykoch.

Tesco ft. Šorty prinášajú letný hit ku grilovačke
Zdroj: Tesco

„Hľadali sme umelca, ktorý dokáže zložiť pieseň v 4 jazykoch, a to v celkom krátkom čase. Chceli sme spojiť krajiny strednej Európy do jedného projektu sviežou letnou pesničkou. Sme radi, že sme oslovili imitátora Šortyho, ktorý nesklamal a pesnička je presne podľa našich predstáv - plná energie a pozitívnej nálady,“ Lucia Poláčeková, PR manažérka Tesco SR.

Celkový čas tvorby  od prvotného nápadu až po dodanie hotových skladieb v 4 mutáciách trval 1 mesiac.

„Som rád, že ma Tesco oslovilo na letný song, spolupracovalo sa mi veľmi dobre, natáčanie videa bolo funny, a ešte sme sa aj dobre najedli. Rozbaliť gril niekde pri vode alebo len tak doma na záhrade s kamošmi alebo rodinkou - to je paráda! Hlavne po ťažkom týždni je fajn sa dobre najesť a zasmiať s blízkymi," povedal Šorty, ktorý je moderátorom rádia Europa 2.

Vizitka letnej pesničky Tesco:

Mediálne nasadenie: youtube, Facebook

Autor kampane/reklamná agentúra/produkcia : Dušan Krajčovič

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.