Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
03.07.2018, 13:55

ADMA prijala do svojich radov dvoch nových členov

Členskú základňu rozširujú agentúry Promiseo a Socialists.

ADMA prijala do svojich radov dvoch nových členov
Zdroj: adma

Od svojho vzniku prijímala Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) nových členov už po šiesty raz. Členskú základňu tak rozširujú agentúry Promiseo a Socialists.

"Teším sa, že sa ADMA opäť rozrástla. Po odhlasovaní všetkých členských agentúr sme sa rozhodli medzi seba prijať agentúry Promiseo a Socialists, ktoré nám pomôžu spoločne plniť stanovené ciele a aj naďalej úspešne rozvíjať digitálny trh. ADMA má momentálne 19 členov, ktorí hrdo reprezentujú víziu neustále sa zlepšujúcej úrovne digitálneho marketingu," uviedol Pavol Kubán, prezident ADMA.

Kto sú noví členovia ADMA

Promiseo patrí medzi popredné online marketingové agentúry na Slovensku. S viac ako 8-ročnými skúsenosťami klientom ponúka komplexné stratégie s kreatívnymi riešeniami a performance aktivitami od PPC kampaní cez SEO až po sociálne siete. Vďaka vlastnému video tímu a IT oddeleniu dokáže naplniť všetky požiadavky klientov. Hoci je agentúra pôvodom z Košíc, svoje služby zabezpečuje nielen na celom Slovensku, ale stále viac aj v zahraničí.

Promiseo je jediný Google Premier Partner z východného Slovenska a v roku 2015 sa umiestnilo v rebríčku 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností strednej a východnej Európy. "Členstvo v ADMA nás povzbudilo. Často sme sa stretávali s tým, že kvalitné marketingové agentúry sú len v Bratislave. Sme radi, že môžeme z Košíc zastúpiť zvyšok Slovenska." Peter Šoltés, CEO Promiseo.

Socialists, digitálna agentúra so špecializovaným zameraním na sociálne médiá, vznikla v roku 2016. Zameriava sa na tvorbu dlhodobej social stratégie, inovatívne rozpracovanie online a ATL kampaní pre prostredie sociálnych médií, ideamaking, tvorbu a správu kontentu, ako aj koncepčnú prácu s influencermi a komunitou. V portfóliu má značky ako Škoda, Zlatý Bažant, FunFón, Tuli, Lunter a i.

"Z prijatia do ADMA máme radosť. Zaradili sme sa medzi TOP agentúry v digitálnej branži na Slovensku. Je to ďalší krok našej misie a zároveň prísľub, že našou prácou budeme posúvať benchmarky," Zuzana Semíková, managing director Socialists.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.