Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
10.07.2018, 11:31 Aktualizované dňa 08.08.2018 o 07:49

Tatra banka prichádza s Tvárovou biometriou. Novinku predstavuje aj Sajfa

Funkcia je určená pre neklientov banky.

Tatra banka prichádza s Tvárovou biometriou. Novinku predstavuje aj Sajfa

Tatra banka predstavuje ako prvá banka na Slovensku inováciu Tvárová biometriaTB, vďaka ktorej sa klienti iných bánk môžu stať klientom Tatra banky cez svoj mobil. Ide vôbec o prvú inováciu, vďaka ktorej dokáže Tatra banka neklienta rýchlo a bezpečne overiť a ten si tak vie založiť bežný účet alebo požiadať o úver jednoducho v aplikácii Tatra banka, bez návštevy pobočky.

Návod, ako si otvoriť účet online nájdete v tomto videu. Vysvetľuje to Sajfa. 

Keďže je inovácia určená neklientom, aj samotná kampaň sa odkláňa od tradičného konceptu banky. Hlavným vizuálnym motívom sú tváre nových potenciálnych klientov a hlavým akustickým motívom je hudba skomponovaná Viliamom Berešom, ktorá dáva komunikácii dynamický rozmer.

​Kampaň pripravila agentúra MADE BY VACULIK a prebieha v TV, OOH, v kinách, v online a na sociálnych sieťach.

TV spot divákov okrem iného zaujal aj výraznou hudbou, a mnohí diváci, ktorých spot zasiahol či už v TV, na youtube, facebooku či instagrame písali, že sa im hudba páči a radi by si ju vypočuli celú. Pre tento TV spot bola hudba špecialne komponovana, a ako prvá banka na Slovensku sme na základe želaní l'udí vytvorili full track, ktorý si môžu vypočuť tu.
Hudbu k TV spotu skomponoval špeciálne pre Tatra banku Viliam Bereš zo sound design studio BANG. Majiteľom BANG studia je Steve Walsh, ktorý je držiteľom dvoch Grammy ocenení za hudbu pre skupinu Erasure.
Zdroj: MADE BY VACULIK

​Vizitka kampane:  

Creative director: Peter Ižo
Art director: Branislav Mladý
Copywriter: Marek Konečný
Account manager: Katarína Veliká, Pavol Schejbal
Strategy: Adam Horecký, Marek Krištof
Produkcia: EALLIN NOMAD
Réžia: Pepe Ehrenberger
Kamera: Martin Chlpík
Hudba: Viliam Bereš / BANG

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.