Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.07.2018, 11:59

Seriál Asociácie PR agentúr: Neseď doma! Vybeer sa von na beerbuilding

Agentúra 1stCLASS AGENCY predstavuje kampaň zameranú na Generáciu Y.

Seriál Asociácie PR agentúr: Neseď doma! Vybeer sa von na beerbuilding
Zdroj: 1stCLASS AGENCY

Stratégie v spolupráci s Asociáciou PR agentúr na Slovensku pripravujú v printovom vydaní seriál, v rámci ktorého jednotlivé agentúry predstavujú najlepšie projekty a približujú svoju stratégiu a uvažovanie. Druhý diel pripravila agentúra 1stCLASS AGENCY, ktorá predstavuje kampaň pre Slovenské združenie výrobcov piva a sladu.

Pivári pokračujú v kampani zameranej na Generáciu Y (21+). Jej cieľom je dostať mladých dospelých aspoň na chvíľu mimo online sveta. Ukázať im čaro osobných stretnutí s priateľmi, „vôňu“ človečiny a presvedčiť ich, že zážitky „naživo“ sú najlepšie.

I napriek tomu, že Slováci milujú pivo a ročne ho vypijú viac ako 70 litrov, konzumácia piva v horeca sektore poklesla a pivo potrebuje tiež intenzívnejšie osloviť nových zákazníkov. Vybeer sa von preto cieli na mladých ľudí, ktorých motivuje, aby opustili pohodlie domova, a pozýva z online prostredia von, do offline, užiť si po práci či vo voľnom čase nezabudnuteľne chvíle na dobrom pive s priateľmi a partiou.

Po minuloročnom úspešnom pilotnom projekte kampane, ktorá bola postavená prioritne na puboch a dobrej zábave v puboch cez stand-up comedies Vybeerané silné reči a na mieru zostavenú tour unplugged koncertov, sa tento ročník sústreďuje najmä na rozšírenie komunikácie cez influencerov a intenzívnu spoluprácu s vybranými štýlovými pubmi.

Z onlinu do offlinu

Generácia Y 21+ či mil

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.