Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.08.2018, 11:56

O PR Havlíkovej apotéky sa postará agentúra Divino

PR agentúra bude klientovi zabezpečovať korporátne i produktové PR a tiež komunikáciu prostredníctvom blogerov a influencerov.

O PR Havlíkovej apotéky sa postará agentúra Divino
Zdroj: Flickr

Havlíkova apotéka, predajca prírodnej kozmetiky, expandovala na slovenský trh tento rok .

„Havlíkova apotéka je veľmi známou a veľmi pozitívne vnímanou značkou nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.  Sme preto veľmi radi, že si pre svoje PR aktivity vybrala práve Divino a my tak môžeme zdieľať nádherný príbeh tejto značky,“ hovorí Martina Kosturková, Team Leader Divino.

„Naším cieľom je naučiť ženy, aby sa mali rady a veríme, že vďaka spolupráci s PR agentúrou Divino sa nám podarí túto správu posunúť širokej verejnosti,“ hovorí Anna Breslavcová, Country Manager Havlíkova apotéka.

Havlíkova prírodná apotéka čerpá z tradičných receptúr slávneho českého lekárnika minulého storočia PhMr. Karla Havlíka. Pri výrobe kozmetických produktov čerpá z vlastných ekozáhrad v oblasti Podbalnicka. V Česku má viac ako 30 kamenných predajní a na Slovensku tri s plánom expandovať aj do iných slovenských miest, konkrétne Košíc a Žiliny.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.