Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.08.2018, 16:45

Eventová agentúra PS:Events rozšírila rady BTL komunikačnej asociácie

Ako pozorovateľ sa pripojila k dvanástim agentúram BTLka.

Eventová agentúra PS:Events rozšírila rady BTL komunikačnej asociácie
Zdroj: Martin Královič, PS:Events

BTL komunikačná asociácia je spoločná platforma pre agentúry pôsobiace v oblasti event manažmentu, sales promotion a príbuzných podlinkových aktivít. Od roku 2011 združuje spoločnosti, ktoré pôsobia na trhu s dlhodobou víziou, svoje služby poskytujú profesionálne a ktoré sa zaviazali k pôsobeniu na trhu v súlade s etickým kódexom BTL-ky. Voči klientom, ako aj dodávateľom predstavuje garanciu kvality, serióznosti a zodpovednosti.

"Sme radi, že už po dvoch rokoch na trhu sme sa stali pozorovateľom BTLky. Veríme, že naše know-how, nielen v oblasti bezpečnosti eventov a crowd managementu, obohatí asociáciu a celý slovenský eventový trh," hovorí Martin Královič, Founder & Head of Production eventovej agentúry PS:Events, ktorá zabezpečuje komplexnú organizáciu a produkciu firemných akcií.

Zdroj: PS

​PS:Events sa stala pri svojom vstupe do BTL komunikačnej asociácie pozorovateľom a doplnil tak už existujúcu dvojicu pozorovateľov – eventové agentúry Company a SAKMARPRO.

Stálymi členmi BTLka je v súčasnosti desať agentúr: Brand Advertising, CREATIVE PRO, E-MOTION, ELCOP Bratislava, FRESH Agency, INSTITUTE OF PROMOTION, LEOPARD PRODUCTION, MERTEL RG SLOVENSKÁ REPUBLIKA, Monarch a PromoLand.

Prezidentom asociácie je od roku 2016 Tomáš Ručkay, managing director Leopard Production. V minulosti sa na čele BTL-ky vystriedali piati predstavitelia: Michal Svarinský (INSTITUTE OF PROMOTION), Lukáš Jesenský (MERTEL RG SLOVENSKÁ REPUBLIKA), Štefan Kozák (CREATIVE PRO), Andrea Skočeková (Brand Advertising) a Milan Kováčik (PromoLand).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.