Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.08.2018, 11:56

Online videá, ktoré nasadili agentúry v lete

Tipnite si, ktoré je podľa porotcov Hodnotenia najlepšie.

Online videá, ktoré nasadili agentúry v lete
Zdroj: Youtube

Podľa bodového hodnotenia porotcov júlového Hodnotenia sa na prvom mieste v kategórii Online video umiestnila Zaraguza s kampaňou pre Orange. Nasťa Kuzminová v online pozývala blízkych, aby využívali služby mobilného operátora, ktorého je tvárou.

Rovnaký súčet bodov dosiahli tri práce. Wiktor Leo Burnett si pre Poštovú banku v online prostredí pripravil karaoke verziu letného hitu. Seniori plní života prespievali Egov hit "Žijeme len raz" a nakrútili videoklip.

Agentúra Elite Solutions s videom, v ktorom Martin Šmahel  prezradil, ako zbaliť akúkoľvek ženu. V skutočnosti však išlo o šikovné tipy, ako sa zbaliť na dovolenku, ku ktorým agentúra tematicky napojila nové letné zľavy.

Paradajky a uhorky nám vo videu prezradili, aké majú pracovné prostredie a komunikujú tak, že v Kauflande je kvalitná lokálna zelenina, o ktorú je dobre postarané. O kreatívu sa postarali v Respect APP.

Mark BBDO nasadil v najnovšej kampani pre 4ku tri onlinové videá. Pozrite si dátovú hliadku v rôznych podobách.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.