Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
23.08.2018, 19:15

V Bepone vytvorili Ponožtíkov z nepotrebných ponožiek. Podporia zvieratá z útulku

Do projektu sa zapojili samotní zamestnanci spoločnosti.

V Bepone vytvorili Ponožtíkov z nepotrebných ponožiek. Podporia zvieratá z útulku
Zdroj: Bepon

Dôležitosť pomoci iným, tým, ktorí sú na ňu odkázaní, si uvedomuje veľa spoločností a svoje aktivity neraz smeruje práve na tých, ktorí o pomoc nevedia sami požiadať a naozaj ju potrebujú.

Značka BEPON, ktorá pôsobí v oblasti módneho sortimentu ponožiek, plaviek a pančúch, sa rozhodla podporiť zvieratá z útulku a svoju pomoc realizuje prostredníctvom netradičného projektu Ponožtíkovia.

Zdroj: Bepon

​Firma zužitkovala nepotrebné ponožky a vytvorila postavičky s príznačným názvom Ponožtíkovia. Do projektu sa zapojili samotní zamestnanci spoločnosti. Spomedzi viacerých neziskových organizácií si vybrali útulok Hafkáči, ktorému venujú finančnú čiastku získanú z predaja Ponožtíkov.

Zdroj: Oliver Oswald / Oteckovia

​Ambasádorom projektu je mladý herec Oliver Oswald známy zo seriálu Oteckovia, ktorý je milovníkom zvierat. „Keď ide o pomoc, nevidím dôvod prečo by som do toho nemal ísť. Pomáhať by sa malo za každých okolností a je jedno komu. V mojom prípade, keď ide o zvieratá, tak v tom vidím dvojnásobný dôvod zapojenia sa. Odjakživa mám rád zvieratá a pevne verím, že tento projekt nielenže pomôže, ale možno aj zmení život niektorým chlpatým jedincom,“ hovorí Oliver Oswald.

BEPON pripravil 400 kusov Ponožtíkov v dvoch veľkostiach – v menšej a väčšej, ktoré predáva vo svojich predajniach. Každý jeden z Ponožtíkov je unikátny a rovnako ako psíkovia v útulku čaká na svojho majiteľa, ktorý ho pomenuje a dá mu nový pekný život. Za každého predaného Ponožtíka venuje firma útulku Hafkáči sumu 10 eur.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.