Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.10.2018, 09:49

Delia otvára potraviny na čerpačke. Nakúpiť môžete aj cez sviatok

Nový koncept potravín je súčasťou čerpacej stanice Lukoil. Pozrite si, ako vyzerá.

Delia otvára potraviny na čerpačke. Nakúpiť môžete aj cez sviatok
Zdroj: Delia

Delia Potraviny otvára (3. 10. 2018) svoju novú predajňu na čerpacej stanici Lukoil. Čo motivovalo reťazec k tomuto kroku približuje Adriana Janok Sokolská, PR & Marketing Manager Delia Potraviny: „Chceli sme využiť potenciál, ktorý prináša čerpacia stanica, a zároveň do nej vniesť a zákazníkom ponúknuť aj iný sortiment ako ten, ktorý tam dnes nájdu, napríklad : čerstvé pečivo, vybrané druhy ovocia a zeleniny, mliečne a mäsové produkty, syry ale i bežné potraviny. Celkovo bude na čerpacej stanici približne 1500 potravinových i nepotravinových položiek.“

Za veľký benefit považuje reťazec aj fakt, že čerpacia stanica je otvorená nonstop a to aj počas sviatkov. Je to v koncept, ktorý už v zahraničí funguje veľmi dobre.

Potraviny sú priamou súčasťou čerpacej stanice, vchod je jeden – hlavný.

Cieľom rozhodnutia spolupracovať s čerpacou stanicou je posilnenie značky Delia na trhu, zvýšenie objemu predávaných potravín a priniesť slovenským zákazníkom nový koncept.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.