Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.10.2018, 12:25

Taxify má na Slovensku novú PR agentúru

Nová agentúra bude pre klienta zabezpečovať korporátne PR, mediálnu a krízovú komunikáciu.

Taxify má na Slovensku novú PR agentúru
Zdroj: Reuters

Spoločnosť Taxify odštartovala na konci septembra 2018 spoluprácu s PR agentúrou Divino.

„Taxify k nám priniesla jednoduchšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie cestovanie mestom. Spoločnosť nedávno rozšírila svoje služby okrem Bratislavy aj do Košíc. My sami v práci i v súkromí služby Taxify využívame, sme preto veľmi radi, že si pre svoje PR aktivity vybrali práve DIVINO,“ vyjadrila sa Simona Mištíková, Managing Director Divino.

„V spolupráci s PR agentúrou bude našim cieľom predstaviť verejnosti naše inovatívne technológie, dôraz na bezpečnosť a fakt, že sa cestujúci môžu na vodičov, využívajúcich našu platformu, vždy spoľahnúť. Aj naďalej chceme vylepšovať služby tak, aby sme umožňovali bezpečný, rýchly a cenovo dostupný spôsob cestovania na Slovensku, dopĺňa Roman Sysel, country manager Taxify pre Českú republiku a Slovensko.

Spoločnosť Taxify založil v roku 2013 Markus Villig a na slovenský trh vstúpila v roku 2016. Taxify má viac ako 15 miliónov užívateľov v 25 krajinách sveta.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.