Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.11.2018, 12:34

Prezidentom KRAS-u bude naďalej Róbert Slovák

V prezídiu bude po novom aj Marek Mrázik z TRIADU.

Prezidentom KRAS-u bude naďalej Róbert Slovák
Zdroj: archív

Klub reklamných agentúr Slovenska (KRAS) volil svojho prezidenta a nové prezídium. Staronovým prezidentom KRAS-u sa stal Róbert Slovák, z agentúry Respect APP. „Dôvera konkurentov je pre mňa veľký záväzok. Vnímam to ako ocenenie našej doterajšej práce a som rád, že môžeme pokračovať v práci na tom, aby sme patrili medzi najlepších reprezentantov Cannes Lions na svete, organizovali najprestížnejší festival kreativity na Slovensku Zlatý klinec a posúvali štandardy trhu transparentnou komunikáciou pravidiel tendrovania, či cenotvorby," povedal pri svojom zvolení do funkcie Slovák.

Po uplynutí dvoch rokov funkčného obdobia si členovia na Valnom zhromaždení zvolili aj nové prezídium KRASU-u.  Novým členom prezídia sa stal Marek Mrázik z agentúry TRIAD.

V prezídiu ďalej pokračujú Zuzana Ďurčeková (MADE BY VACULIK), Peter Kontra (Wiktor Leo Brunett), Róbert Slovák (Respect APP) a Alexander Smik (Apple Pie).

KRAS sa spolu s partnermi získal titul Golden Representative of the Year 2017 a stal sa tak najúspešnejším reprezentantom Cannes Lions na svete. Zlatý klinec za posledné roky doplnil o konferenčný program s top svetovými spíkrami ako je napríklad Michael Conrad, zakladateľ Berlin School of Creative Leadership, či Julia Izmalkova, ktorá prednáša aj na Cannes Lions. Z EFFIE vznikla celodenná odborná akcia doplnená o bloky Ľudí z marketingu, ktorí na galavečeri odovzdávajú aj prestížny titul Marketér roka. KRAS úspešne zadefinoval desatoro férového tendrovania a najnovšie sa venuje komunikácii hodinových sadzieb reklamných agentúr.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.