Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.11.2018, 10:02

Tvárou imidžovej kampane Dr.Max je hokejová legenda Marián Hossa

O kreatívu sa postarala Istropolitana Ogilvy.

Tvárou imidžovej kampane Dr.Max je hokejová legenda Marián Hossa
Zdroj: Youtube

Dr. Max odštartoval komunikáciu partnerstva a podpory Slovenského zväzu ľadového hokeja. Tvárou nového imidžového spotu je legenda svetového hokeja Marián Hossa. Kreatíva pochádza z dielne agentúry Istropolitana Ogilvy. Jej kreatívny riaditeľ Peter Darovec o spote hovorí: „Mať celebritu v spote veľa vecí uľahčuje, ale my sme sa nechceli uspokojiť len s tým, že Mariána ukážeme, povie naše posolstvo a vybavené. Preto sme preňho pripravili intímny minipríbeh, postavený na insighte, že hokej je šport pre odhodlaných, pre tých, ktorí sú ochotní veľa obetovať zo svojho komfortu. A presne to si zaslúži našu úctu a podporu.“ 

„Myslíme si, že spojenie zdravia a športu je neoddeliteľné. Ako poskytovateľ lekárenskej starostlivosti a poradenstva pre pacientov vnímame podporu Slovenského zväzu ľadového hokeja za prirodzenú a nesmierne sa možnosti partnerstva tešíme. Zároveň si úprimne vážime, že našu myšlienku podporila aj ikona a legenda slovenského hokeja Marián Hossa, ktorý sa stal ústrednou postavou nového imidžového spotu,“ hovorí Andrej Križan, komerčný riaditeľ spoločnosti Dr.Max Slovensko.

Produkciu zabezpečila HomeMedia. Imidžový spot je súčasťou kampane k podpore Slovenského ľadového hokeja, postupne k nemu pribudne onlineová komunikácia, printy a aj OOH aktivity. 

Zdroj: Dr.Max

Vizitka kampane:

Agentúra : Istropolitana Ogilvy
Creative director: Peter Darovec, Rado Olos
Strategic planner: Veronika Romsauerová
Art director:  Martin Melicherčík
Copywriter:  Rado Olos
Client servis director: Martin Toman
Account manager: Tomáš Markusek

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.