Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.11.2018, 12:45

R2B2 pripája do svojej siete globálne platformy

Reklamná sieť spoločnosti R2B2 sa rozširuje o ďalšie reklamné zdroje.

R2B2 pripája do svojej siete globálne platformy
Zdroj: R2B2

Spoločnosť R2B2 rozširuje svoju digitálnu reklamnú sieť, ktorú prevádzkuje, o ďalšie globálne reklamné technologické platformy ­­- AppNexus, ConnectAd, Smart a Teads. Reklamná sieť spoločnosti R2B2 sa tak rozširuje o ďalšie reklamné zdroje. Počet reklamných zdrojov, ktoré sú zapojené do siete R2B2, sa zvyšuje na desať.

„Chceme umožniť nákupcom, ktorí využívajú tieto nákupné platformy, dostať sa s reklamou i do siete R2B2. Očakávame tak, že sa v sieti R2B2 objavia reklamné posolstvá globálnych kampaní,“ hovorí František Bauma z R2B2.

Zároveň tento krok považuje spoločnosť za výhodu i pre vydavateľov. „Na druhej strane ešte lepšie pomôžeme s monetizáciou vydavateľov, ktorí našu sieť využívajú,“ dopĺňa Bauma.

Americká platforma AppNexus patrí medzi najväčšie na svete. Nedávno sa stala súčásťou druhej najväčšej telekomunikačnej spoločnosti v USA, AT&T. ConnectAd sa špecializuje na alpsko-adriatický trh s programatickou reklamou. Smart AdServer je francúzskou platformou, ktorá pôvodně vznikla ako reklamný server francúzskej mediálnej skupiny Aufeminin a po odtrhnutí v roku 2015 sa stala nezávislou technológiou. Teads je lídrom na poli internetovej video reklamy. Je vynálezcom formátu Outstream.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.