Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.12.2018, 10:09

Karpatské brandy Špeciál oslavuje 50 rokov s Tomášom Maštalírom

Kampaň pripravila agentúra Respect APP.

Karpatské brandy Špeciál oslavuje 50 rokov s Tomášom Maštalírom
Zdroj: Respect APP

Karpatské brandy Špeciál je na Slovensku už tradične súčasťou osláv a výnimočných momentov. Toto unikátne slovenské brandy si pri špeciálnych okamihoch vyberali už naši rodičia, aj ich rodičia. 50. výročie prvého založenia KBŠ do sudov sa značka rozhodla osláviť kampaňou so známym slovenským hercom, Tomášom Maštalírom. KBŠ totiž vie, že netreba zostarnúť, stačí iba dozrieť.

Tomáš Maštalír v sebe spája esenciu charizmy a vyzretého charakteru. Cítili sme, že je tou pravou tvárou pre Karpatské brandy Špeciál,“ hovorí Ing. Peter Krúpa, riaditeľ spoločnosti.

Jeho uhrančivý pohľad do objektívu hovorí: Nestarneme, dozrievame. Za celou myšlienkou stojí agentúra Respect APP, ktorá sa pri produkcii kampane spojila s uznávaným fotografom Jakubom Klimom.

Čiernobiele vizuály môžete vidieť v outdooroch, printoch, online banneroch a na sociálnych sieťach. Na kampaň budú postupne nadväzovať ďalšie online aktivity.

VIZITKA KAMPANE:

Agentúra: Respect APP
Creative Director: Mario Póor
Art Director: Lucia Čermáková
Copywriter: Mirka Straková
Stratégia: Yolka Udičová
Account Manager: Romana Otočková, Lenka Balážová
Fotograf: Jakub Klimo

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.