Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.12.2018, 10:48

Santa mení životný štýl. Kvôli novému Audi

Pozrite si vianočnú reklamu známej automobilovej značky.

Santa mení životný štýl. Kvôli novému Audi
Zdroj: Youtube

Santa Claus, tak ako ho všetci poznáme, má veľké brucho a dlhú šedivú bradu a vlasy. Vo vianočnom spote Audi začne na sebe pracovať, keď uvidí športové červené Audi, do ktorého by sa s aktuálnou váhou pravdepodobne nezmestil a okrem toho by sa mu ani nehodilo.

Preto začína nový režim, cvičí, chodí na box a dokonca aj behať. Odmenou za to, že na sebe pracoval je nové Audi, na ktorom si môže užívať jazdy po severnom póle.

Santove chudnutie nie je nová téma, napríklad minulý rok prišla s touto myšlienkou sieť supermarketov Intermarche. Vianočnú reklamu, tak ako Audi, poňala inak a to divákov zaujalo. Pri tom, ako si súrodenci od Santu niečo želali si všimli jeho široký pás. Chlapec po príchode domov zistil, že ich komín je úzky a teda je možné, že sa k nim Santa nedostane. Začal mu nosiť zdravé jedlo s nádejou, že nakoniec darčeky chudší Santa doručí.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.